Wywóz gruzu Warszawa – Cennik

Wywóz gruzu Warszawa cena, cennik w 2024 roku

Przedstawiamy Państwu nasz nowy cennik wywozu gruzu na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Podane ceny są cenami brutto.
Oferujemy worki typu BIG BAG na gruz, kontenery małe, średnie, standardowe, oraz typu mega (KP-15).
Skorzystaj z naszej interaktywnej mapy aby ustalić w której strefie potrzebujesz naszych kontenerów lub worków na gruz. Potrzebujesz wywieźć gruz z poza Warszawy? Obsługujemy całe województwo mazowieckie zatem zapraszamy do kontaktu: +48 509 136 967.
Gwarantujemy niskie ceny i wysoką jakość usług. Posiadamy niemal 30 lat doświadczenia. Wywóz gruzu Warszawa jest najbardziej opłacalny z firmą BULI!

I strefa

Rodzaj Cena
WOREK BIG BAG - 1m3, przy większej ilości zamówionych worków atrakcyjne rabaty 259 zł NETTO / 280 zł BRUTTO
MINI KONTENER TYPU KP-2 416 zł NETTO / 449 zł BRUTTO
ŚREDNI KONTENER TYPU KP-5 786 zł NETTO / 849 zł BRUTTO
STANDARDOWY KONTENER TYPU KP-7 925 zł NETTO / 999 zł BRUTTO
STANDARDOWY KONTENER TYPU KP-7 Z KLAPAMI 925 zł NETTO / 999 zł BRUTTO
MEGA KONTENER TYPU KP-15 1851 zł NETTO / 1999 zł BRUTTO
 • II strefa + 100zł
 • III strefa + 150zł
 • IV strefa + 250zł
 • V strefa - ceny ustalamy indywidualnie
 • Dostarczamy kontenery na terenie całego województwa Mazowieckiego.
 • Prezentowane ceny są cenami BRUTTO
 • Jeśli na naszej mapie nie ma lokalizacji na którą potrzebują Państwo kontener prosimy o kontakt telefoniczny (cenę ustalimy indywidualnie)
Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wybierz BULI

Wywóz gruzu Warszawa - opinie naszych Klientów

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali nam i zlecili m.in. usługę wywozu gruzu Warszawa.

 • Prowadzę firmę remontowo-wykończeniową dlatego bardzo często szukałem firmy oferującej 'wywóz gruzu warszawa'. Dopiero firma BULI spełniła wszystkie moje oczekiwania i współpracujemy do dzisiaj. Polecam

  Andrzej Warszawa, Ursynów
 • Jeśli chodzi o wywóz gruzu w Warszawie to firma Buli nie ma sobie równych. Świetne podejście do klienta, szybka realizacja, bezproblemowe 'dostawki' oraz niskie ceny to wszystkie najważniejsze atuty tej firmy.

  Konrad Warszawa, Mokotów
 • Z BULIM współpracujemy kolejny rok. Do tej pory zrealizowali dla mnie mnóstwo wywozów gruzu w Warszawie. Najlepsza firma, która oferuje bezproblemowy wywóz gruzu. Polecam gorąco, na prawdę warto z nimi współpracować!

  Rafał Warszawa, Bielany
 • Firma Buli to nie tylko najlepsza oferta na wywóz gruzu w Warszawie ale także przemiła obsługa, niesamowita szybkość działania i atrakcyjne ceny. Potrzebujesz wywieźć gruz? Podstawić kontener na gruz? Od siebie polecam Buliego - będziesz zadowolony!!

  Robert Warszawa, Wola

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach. Poniżej przedstawiamy Państwu listę dzielnic i miejscowości.

Wywóz gruzu Warszawa i okolice

Od czego zależy cena wywozu gruzu Warszawa?

Cena wywozu gruzu i odpadów budowlanych uwarunkowana jest od dwóch czynników: strefy, w której znajduje się klient (patrz nasza interaktywna mapka) oraz rodzaju kontenera lub worka, którego należy podstawić pod wskazane miejsce.

Jaka jest cena za podstawienie kontenera i wywóz gruzu na terenie Warszawy?

Centrum Warszawy należy do pierwszej strefy w naszym cenniku więc nie sa doliczane żadne dodatkowe opłaty. Podstawową opłatą w tym przypadku jest stała, niezmienna cena za podstawienie jednego typu kontenera lub worka na gruz. Ceny zaczynają się już od 259zł brutto! Posiadamy jedne z najniższych cen na wywóz gruzu w Warszawie.

Czy w przypadku potrzeby dostawienia drugiego kontenera na gruz - czy jest taka możliwość? Jaka jest wówczas cena wywozu gruzu?

Oczywiście, że istnieje możliwość dostawienia kolejnego kontenera na gruz. Jesteśmy jedną z największych firm na Mazowszu, posiadamy ponad 550 różnego rodzaju kontenerów na gruz. Do dużych remontów zawsze polecamy nasz najbardziej pojemny kontener - typu KP-15, który posiada pojemność do 15m3 i ładowność aż do 6 ton. Cena za dostawienie kolejnego kontenera jest przedstawiona w naszym cenniku. Należy pamiętać, że są to już ceny brutto.

Stronę znaleziono po frazach:

wywóz gruzu cennik, wywóz gruzu warszawa cennik, wywóz gruzu warszawa cena, jaka jest cena za wywóz gruzu, ile kosztuje podstawienie kontenera na gruz, jakie są ceny wywozu gruzu, odpady budowlane wywóz cena, koszt wywozu odpadów budowlanych, cena za wywóz gruzu, cennik wywozu gruzu, cennik kontenera na gruz, kontener na gruz cena, kontener na odpady budowlane cena.