Wywóz gruzu Warszawa – Cennik

Wywóz gruzu Warszawa cena

Przedstawiamy Państwu nasz nowy cennik wywozu gruzu na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Podane ceny są cenami brutto.
Oferujemy worki typu BIG BAG na gruz, kontenery małe, średnie, standardowe, oraz typu mega (KP-15).
Skorzystaj z naszej interaktywnej mapy aby ustalić w której strefie potrzebujesz naszych kontenerów lub worków na gruz. Potrzebujesz wywieźć gruz z poza Warszawy? Obsługujemy całe województwo mazowieckie zatem zapraszamy do kontaktu: +48 509 136 967.
Gwarantujemy niskie ceny i wysoką jakość usług. Posiadamy niemal 30 lat doświadczenia. Wywóz gruzu Warszawa jest najbardziej opłacalny z firmą BULI!

I strefa

Rodzaj Cena
WOREK BIG BAG - 1m3, przy większej ilości zamówionych worków atrakcyjne rabaty 259 zł
MINI KONTENER TYPU KP-2 449 zł
ŚREDNI KONTENER TYPU KP-5 699 zł
STANDARDOWY KONTENER TYPU KP-7 799 zł
STANDARDOWY KONTENER TYPU KP-7 Z KLAPAMI 799 zł
MEGA KONTENER TYPU KP-15 1799 zł
KONTENER PREMIUM TYPU KP-7 999 zł
  • II strefa + 50zł
  • III strefa + 100zł
  • IV strefa + 200zł
  • V strefa - ceny ustalamy indywidualnie
  • Dostarczamy kontenery na terenie całego województwa Mazowieckiego.
  • Prezentowane ceny są cenami BRUTTO
  • Jeśli na naszej mapie nie ma lokalizacji na którą potrzebują Państwo kontener prosimy o kontakt telefoniczny (cenę ustalimy indywidualnie)
Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Od czego zależy cena wywozu gruzu Warszawa?

Cena wywozu gruzu i odpadów budowlanych uwarunkowana jest od dwóch czynników: strefy, w której znajduje się klient (patrz nasza interaktywna mapka) oraz rodzaju kontenera lub worka, którego należy podstawić pod wskazane miejsce.

Jaka jest cena za podstawienie kontenera i wywóz gruzu na terenie Warszawy?

Centrum Warszawy należy do pierwszej strefy w naszym cenniku więc nie sa doliczane żadne dodatkowe opłaty. Podstawową opłatą w tym przypadku jest stała, niezmienna cena za podstawienie jednego typu kontenera lub worka na gruz. Ceny zaczynają się już od 259zł brutto! Posiadamy jedne z najniższych cen na wywóz gruzu w Warszawie.

Czy w przypadku potrzeby dostawienia drugiego kontenera na gruz - czy jest taka możliwość? Jaka jest wówczas cena wywozu gruzu?

Oczywiście, że istnieje możliwość dostawienia kolejnego kontenera na gruz. Jesteśmy jedną z największych firm na Mazowszu, posiadamy ponad 550 różnego rodzaju kontenerów na gruz. Do dużych remontów zawsze polecamy nasz najbardziej pojemny kontener - typu KP-15, który posiada pojemność do 15m3 i ładowność aż do 6 ton. Cena za dostawienie kolejnego kontenera jest przedstawiona w naszym cenniku. Należy pamiętać, że są to już ceny brutto.

Stronę znaleziono po frazach:

wywóz gruzu cennik, wywóz gruzu warszawa cennik, wywóz gruzu warszawa cena, jaka jest cena za wywóz gruzu, ile kosztuje podstawienie kontenera na gruz, jakie są ceny wywozu gruzu, odpady budowlane wywóz cena, koszt wywozu odpadów budowlanych, cena za wywóz gruzu, cennik wywozu gruzu, cennik kontenera na gruz, kontener na gruz cena, kontener na odpady budowlane cena.