home iconBULI Wywóz gruzu Wywóz gruzu i odpadów budowlanych, kontenery i worki na gruz Warszawa Praga Południe

Wywóz gruzu i odpadów budowlanych, kontenery i worki na gruz Warszawa Praga Południe

Remontujesz, budujesz albo robisz porządki? Firma BULI świadczy usługi wywozu gruzu oraz odpadów budowlanych. Zajmujemy się kompleksowym usuwaniem pozostałości budowlanych, zapewniamy dowóz, wynajem i odbiór kontenerów na gruz. Jeśli wykonujecie Państwo remont w dzielnicy Warszawa Praga Południe lub okolicach i posiadacie tego typu odpady warto zamówić u nas kontener lub worek BIG BAG. W trosce o potrzeby naszych klientów realizujemy zamówienia bez zbędnej zwłoki, a zlecenia składane do godziny 12:00 mogą być wykonane tego samego dnia.

Kontenery na gruz Warszawa Praga Południe – nasze kontenery

Możemy zaproponować Państwu kontenery na gruz w czterech rozmiarach: KP-2, KP-5, KP-7 oraz KP-15. Pierwsze dwa rozmiary sprawdzą się przy niewielkich remontach i porządkach. Pojemnik KP-7 jest najczęściej wybieraną opcją, gdyż jego uniwersalność pozwala na użycie go niezależnie od rozmiaru prac. Ostatni rozmiar ma aż 3,8 metra długości, zatem został przewidziany do większych elementów budowlanych. Oferujemy także worki na gruz typu BIG BAG.

Call Now Button

Zamów Usługę

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania oferty zgodnie z treścią tej podstrony polityką bezpieczeństwa i prywatności