O Firmie

Jako firma nieustannie się rozwijająca stawiamy przede wszystkim na konkurencyjne ceny świadczonych usłub oraz zdobycie pełnego uznania klientów z zapewnionej wysokiej jakościu obsługi.
Osiągnięcie najwyższego poziomu jakościu wykonywanych usług oraz zadowolenie klientów zawsze było i jest głównym priorytetem naszej firmy.
Temu celowi podporządkowane są wszelkie działania podejmowane przez kierownictwo firmy, dotyczące zarówno doboru wykwalifikowanego personelu jak i rozbudowy oraz modernizacji parku maszynowego.
Fachowa obsługa naszego personelu, rzetelność i natychmiastowa reakcja na wszelkie potrzeby klienta są składowymi naszego sukcesu.
Stawiamy na młodych ludzi. Kreatywność załogi oraz łatwość w dostosowaniu się do potrzeb danej chwili, pozwalają osiągnąć nam wyskoi standard wykonywanych usług.
Zastosowanie najnowszych, możliwych do wykorzystania zdobyczy technologicznych, pozwala na wprowadzenie dodatkowych oszczędności przy wykonywanych zleceniach i daje gwarancję bezawaryjnej pracy i atrakcyjnych cen świadczonych przez nas usług.
Naszym klientom gwarantujemy działania w sposób zgodny z wymaganiami obowiązujących przepisów prawnych, w dbałości o środowisko naturalne.
Firma posiada wszystkie niezbędne zaświadczenia i zezwolenia. Opieramy się na Ustawach określających tego typu działalność. Odbierane odpady ulegają segregacji, odzyskiwane są między innymi:
- makulatura
- złom
- drewno
- tworzywa sztuczne
Priorytetem naszej firmy są KONKURENCYJNE CENY, DBAŁOŚĆ O KLIENTA.

Tanio, profesjonalnie, zawsze na czas!

Kontakt!

Usługi porządkowe BULI
e-mail: biuro@buli.com.pl
Tel: 509-136-967
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 6-18
Sobota: 6-14
Niedziela nieczynne

Napisz do nas!

Strona główna    | O firmie    | Oferta    | Kontakt